FB 4 BEYOND - wiele możliwości - łatwość użytkowania - rozsądna cena !!! NAJNOWSZY SYSTEM STEROWANIA LASERAMI

powrót

producent: PANGOLIN

LASERSHOW DESIGNER QUICK SHOW 2

Oprogramowanie QuickShow pojawiło się na rynku jako odpowiedź na kilka zaobserwowanych przez Pangolin trendów rynkowych, które odnotowane zostały już w 2008r. Lasershow Designer QuickShow to produkt skierowany do szerszego grona użytkowników z uwagi na swą atrakcyjną cenę, nie pozbawiony jednak wielu potężnych narzędzi do sterowania laserami.

 

QuickShow posiada interfejs zbliżony wyglądem do pozostałych programów oferowanych przez Pangolin. Został jednak dodatkowo wyposażony w nowe funkcje, kryjące się pod nazwą „Quick Tools”, które mogą być używane do tworzenia niestandardowych efektów, m.in.: automatycznego trasowania grafiki, stosowania efektów światła, tekstów i wielu innych. Zakres tej grupy funkcji obejmuje między innymi:

 

- Quick Setup – pozwala na łatwą konfigurację oprogramowania do Twojego projektora laserowego, a także dostosowywanie go do opcji zaawansowanych;

 

- Quick Text – pozwala na tworzenie tekstu bez przenoszenia, a także przesuwanie i animację tekstu;

 

- Quick Shape – umożliwia tworzenie prostych kształtów, takich jak koła, kwadraty, trójkąty, a także bardziej skomplikowanych (fale i pętle);

 

- Quick Trace – pozwala na trasowanie obrazów graficznych z formatów BMP, JPEG czy GIF do ramek laserowych;

 

- Quick Targets – pozwala na tworzenie sekwencji promieni lub siatek laserowych przy użyciu skanerów;

 

- Quick Timeline – umożliwia tworzenie prostych ciągów poleceń lub pełnych pokazów laserowych do muzyki;

 

- Quick FX – pozwala zastosować szereg poleceń i efektów do istniejących obrazów (podobnie jak w LivePRO można zastosować Effect lub KeyEffect)


 


 

Oprócz funkcji QuickTools, oprogramowanie QuickShow oferuje:

- zestaw kompletnych ramek i animacji,

- edytor do tworzenia nowych klatek lub edytowania istniejących,

- zaawansowany edytor tekstu,

 - generator abstraktu oraz inne przydatne funkcje.


 

Kolejną cechą jest możliwość tworzenia nowego pokazu w czasie, gdy obecnie jest odtwarzany inny pokaz laserowy. Pozwala on na pracę w tle, tworzenie replik i testowanie różnych wyglądów.

 

Na zestaw LaserDesigner QuickShow składa się oprogramowanie oraz sterownik Flashback 3, który łączymy bezpośrednio z komputerem poprzez port USB.


PANGOLIN_01
 
MEDIAM COPYRIGHTS 2007-2017 ALL RIGHTS RESERVED